Nazywam się Agata Drążek.

Dietetyką interesuję się od kilku lat. Zdrowy i aktywny styl życia jest moją pasją, która stała się też sposobem na życie.

Posiadam wiedzę oraz umiejętności w zakresie żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób dietozależnych i innych.

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku dietetyka kliniczna na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i na tej samej uczelni uzyskałam tytuł magistra w zakresie dietetyki w sporcie. Swoją wiedzę i praktykę zdobywałam w wielu szpitalach, poradniach dietetycznych, a także podczas stażów i konferencji żywieniowych, a swoje umiejętności stale poszerzam biorąc udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Wierzę, że prawidłowe odżywianie to nie tylko sposób na utratę kilogramów, ale przede wszystkim podstawa dbania o swoje zdrowie.

Głównym założeniem w pracy z pacjentem jest trwałe ukształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. W swojej pracy gwarantuję indywidualne podejście do każdej osoby, uwzględniające zasady racjonalnego żywienia, stan zdrowia i styl życia.