Konsultacje

Konsultacje odbywają w moim stacjonarnym gabinecie, jednak istnieje również możliwość dojazdu do Twojego domu. Podczas wizyty przeprowadzę z Tobą dokłady wywiad żywieniowo-zdrowotny i na jego podstawie określę dalszy kierunek dietoterapii.

Podczas konsultacji pomogę Ci zmienić Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, abyś w końcu mógł w pełni zadbać o swoje zdrowie. Podpowiem Ci również, jakich produktów należy się wystrzegać i co zrobić aby złagodzić dolegliwości i poprawić samopoczucie.
Odpowiem także na Twoje pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości. Podczas każdej wizyty wykonam analizę składu ciała, aby dokładnie monitorować Twoje postępy.

Indywidualne plany żywieniowe

Każdy jadłospis opracowywany jest przeze mnie indywidualnie, co oznacza pełne dopasowanie do Twoich potrzeb. Opracowanie planu żywieniowego opiera się na szczegółowym kwestionariuszu. Plan dietetyczny uwzględnia Twoje preferencje smakowe, stan zdrowia, nietolerancje i tryb dnia, opiera się on na produktach sezonowych i łatwo dostępnych.

Analiza składu ciała

Badanie przeprowadzane jest za pomocą bioimpedancji elektrycznej (BIA). Metoda bioimpedancji opiera się na pomiarze oporu elektrycznego poszczególnych tkanek, które w odmienny sposób przewodzą (nieodczuwalne dla człowieka) słabe impulsy prądu. Dzięki różnemu oporowi poszczególnych tkanek organizmu możliwy jest bezpieczny, dokładny i bezinwazyjny pomiar masy ciała, zawartości tkanki tłuszczowej, masy kostnej, masy mięśniowej, a także zawartości wody w organizmie. Metoda ta pozwala również określić poziom tkanki wisceralnej oraz podstawową przemianę materii. Badanie to stanowi bezpieczny sposób monitorowania zmian w składzie ciała w trakcie terapii, tym samym pozwala korygować zalecenia i oceniać skuteczność stosowanych metod.

Współpraca on-line

Oferuję także usługi w wersji on-line, dzięki czemu możesz skorzystać z pomocy dietetyka bez wychodzenia z domu. Istnieje ponadto możliwość przygotowania indywidualnego planu żywieniowego na podstawie szczegółowego kwestionariusza wypełnianego online.