Współpraca

Długoterminowa współpraca dietetyczna
- krok po kroku

01.

Daj się poznać

Abym mogła przygotować się do konsultacji i poznać Ciebie bliżej jeszcze przed spotkaniem, proszę abyś wypełnił/a kwestionariusz żywieniowy.

02.

Zanim zaczniemy

Długoterminowa współpraca dietetyczna składa się z konsultacji w formie stacjonarnej lub on-line, na której omówimy Twoje dotychczasowe trudności, określimy cel współpracy, ja wytłumaczę Ci wszelkie wątpliwości oraz zmiany jakie powinnaś/powinieneś wprowadzić, aby osiągnąć sukces.

03.

Teraz kolej na mnie

W ramach współpracy otrzymasz plan żywienia całkowicie dopasowany do Twoich potrzeb, Twojego celu, stylu życia, a także preferencji smakowych. Nie lubisz jakichś produktów, a bez pewnych nie potrafisz wyobrazić sobie dnia? Żaden problem, wszystko można jakoś zbilansować, w kwestionariuszu znajdziesz miejsce, gdzie możesz uwzględnić wszystkie prośby.

Oprócz diety otrzymasz także plan ewentualnej suplementacji, zalecenia żywieniowe i karty pracy.

04.

"Stay In touch"

W trakcie współpracy jesteśmy w stałym kontakcie, dlatego na bieżąco możemy monitorować efekty i ewentualne trudności.

Jeżeli zależy Ci na indywidualnym podejściu i profesjonalnej opiece dietetycznej - skorzystaj z współpracy indywidualnej. Do wyboru masz jednorazową konsultację oraz dłuższą współpracę.

Cieszę, się że tu jesteś!

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc.

Kim jestem?

Jestem dietetykiem z zawodu i pasji. Skończyłam studia na kierunku dietetyka kliniczna i dietetyka w sporcie, dzięki czemu masz pewność, że trafiłeś/aś do specjalisty, który Twoją dietetoterapię poprowadzi w zgodzie z nauką, a nie trendami.

Jestem także zwolenniczką racjonalnego podejścia do diety, dlatego jeżeli nie lubisz wcale nie będziesz musiał/a jeść jarmużu, a w diecie będą mogły się znaleźć Twoje ulubione naleśniki.

Zainspiruj się z

[instagram-feed feed=1]
Shopping Cart