O mnie

Agata-lapaj

Mam na imię Agata

i jestem dyplomowanym dietetykiem.


Dietetyka to nie tylko mój zawód, ale i ogromna pasja.

Skończyłam studia na kierunku dietetyka kliniczna i dietetyka w sporcie, dzięki czemu masz pewność, że trafiłeś/aś do specjalisty, który Twoją dietetoterapię poprowadzi w zgodzie z nauką, a nie trendami.

Poza wiedzą teoretyczną posiadam także szerokie umiejętności praktyczne, które zyskałam dzięki pracy w gabinecie dietetycznym. Możesz być pewna/y, że zaopiekuję się Tobą jak najlepiej, a przygotowane plany, będą w pełni dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb.

Praca w gabinecie pokazała mi, że odchudzanie, budowanie nawyków, czy zmiana stylu życia, to nie tylko przygotowanie planu dietetycznego i zaleceń, ale także duża praca nad strefą psychologiczną. Z tego powodu aktualnie kończę studia na kierunku psychodietetyka. Wiedza i umiejętności, które nabywam na zajęciach umożliwiają mi pomagać Ci w jeszcze większym stopniu.

Jestem zwolenniczką racjonalnego podejścia do diety, dlatego jeżeli nie lubisz wcale nie będziesz musiał/a jeść jarmużu, a w diecie będą mogły się znaleźć Twoje ulubione naleśniki.

Zainspiruj się z

[instagram-feed feed=1]
Shopping Cart